Miłość Dociera Wszędzie

Zobacz najnowszy film o inspirującej i niosącej nadzieję miłości, która dociera wszędzie, z udziałem hollywoodzkiego aktora Gerard’a Butler’a.

Kim jesteśmy

Mary’s Meals to światowy ruch, który uruchamia szkolne programy dożywiania Marys-meals-poland-roundel2
w najbiedniejszych rejonach świata, tam gdzie bieda i głód uniemożliwiają dzieciom zdobycie edukacji. 

Nasz pomysł jest prosty, ale działa. Zapewniamy jeden posiłek dziennie w miejscu edukacji, aby przyciągnąć skrajnie biedne dzieci do szkoły, gdzie zdobywają wykształcenie, które w przyszłości może stać się ich pomostem do wyjścia z biedy.

Nasza wizja

Naszą wizją jest to, aby każde dziecko otrzymało jeden posiłek dziennie w miejscu edukacji, a wszyscy ci, którzy mają więcej niż potrzebują dzielili się w tymi, którym brakuje  nawet na podstawowe potrzeby.

Nasza misja 

Naszą misją jest umożliwienie ludziom zaoferowania swoich pieniędzy, dóbr materialnych, umiejętności, czasu oraz modlitwy a poprzez to pomoc tym, którzy cierpią skutki skrajnego ubóstwa w najbiedniejszych krajach świata. 

Co robimy 

Mary’s Meals dożywia w szkołach 1 667 067 dzieci każdego dnia  w 18 różnych krajach znajdujących się w Afryce, Azji, Ameryce Łacińskiej oraz na Karaibach.

Średni koszt wyżywienia jednego dziecka przez cały rok szkolny to zaledwie 77.0 PLN, a koszt jednego posiłku to 35 groszy.

Mary’s Meals wydała już ponad bilion posiłków ubogim dzieciom całego świata. Bilionowy posiłek został podany w Noidzie, w Indiach, w 2017 roku. Tam gdzie pojawia się Mary’s Meals zwiększa się liczba zapisanych uczniów, ich frekwencja oraz polepszają wyniki w nauce.

Staramy się utrzymywać nasze koszty administracyjne na niskim poziomie tak, aby przynajmniej 93% darowizn trafiała bezpośrednio na cele charytatywne.

93-percent-graphics-blue-grey

Jesteśmy zdeterminowani, aby dotrzymać naszych obietnic dzienniego posiłku w szkole tym dzieciom, które już są częścią naszego programu dożywiania – a jeśli pozwolają na to fundusze – chcemy docierać do kolejnych głodnych dzieci czekających na Mary’s Meals.

Dołącz do nas

Aby dowiedzieć się wiecej o Mary’s Meals Polska i o tym jak możesz pomóc skorzystaj
z poniższych danych kontaktowych. Czekamy na Ciebie!

Przekaż darowiznę

90 1600 1013 1820 0105 2000 0004

SWIFT/BIC:  PPABPLPKXXX

IBAN: PL 90 1600 1013 1820 0105 2000 0004

Zarząd Fundacji

Marcelina Bobkowska – członek zarządu

Bert Main – członek zarządu

Joanna Rabska – członek zarządu

Maciej Syka – członek zarządu

Rada Fundacji

Joanna Faustyna Zając – członek rady

Maria Magdalena Paciorek – członek rady

Członkowie Rady i Zarządu Fundacji pełnią swoje funkcje honorowo.