Niesamowity kamień milowy

 

Nasza wizja Mary’s Meals jest prosta- każde dziecko otrzymuje jeden posiłek dziennie w swoim miejscu edukacji a wszyscy ci, którzy mają więcej niż potrzebują, dzielą się z tymi, którym brakuje nawet najbardziej podstawowych rzeczy.

Nasza wiara w prostą ideę, że jedzenie może zmienić historię najbiedniejszych dzieci na świecie, pozostaje niezmienna i prawdziwa prawie 20 lat po tym, jak nasz założyciel Magnus MacFarlane-Barrow wyruszył w tę zdumiewającą podróż.

Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i poświęceniu naszych dobroczyńców, wolontariuszy, partnerów i personelu na całym świecie, z radością ogłaszamy, że obecnie każdego dnia w szkołach zapewniamy pożywny posiłek ponad 2 milionom dzieci w najbiedniejszych społecznościach świata. 

Ten globalny ruch oraz podawane przez nas posiłki już teraz zmieniają życie milionom istnień ludzkich. Wciąż czeka jednak na nas znacznie więcej dzieci. Razem możemy nieść nadzieję w obliczu głodu, za każdym razem, gdy przekraczamy ten kamień milowy. Proszę, bądźcie dalej z nami w docieraniu do kolejnych dzieci.

Świętuj razem z nami

Aby uczcić ten wyjątkowy moment, na całym świecie odbywają się różne uroczystości. Bardzo chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.

Zachęcamy do obejrzenia naszej transmisji z Dalmally w Szkocji, w której nasz założyciel Magnus MacFarlane-Barrow podzieli się przemyśleniami oraz historiami naszej globalnej rodziny.

 

OBEJRZYJ TERAZ


Nasz wpływ

W trakcie naszej wieloletniej współpracy ze społecznościami zaangażowanymi w realizację programu dożywiania w szkołach, osobiście widzieliśmy bezpośredni wpływ codziennych posiłków w miejscu nauki dla biednych dzieci. Niedawno przeprowadziliśmy pięcioletnie badanie celem zapewnienia długoterminowego, solidnego zrozumienia skutków naszej działalności. Dowiedz się więcej na ten temat i przeczytaj cały raport poniżej.

„Teraz mogę dłużej zostawać w szkole, bo jestem najedzony. Mam więcej siły i dzięki temu mogę bawić się z przyjaciółmi”.

Alinane, 11, Malawi

PRZECZYTAJ RAPORT

(po angielsku)